Zagłosuj na najpopularniejszą szkołę nauki jazdy w Koszaline!

Categories: Nauka jazdy

Wyniki egzaminów na prawo jazdy w Koszalinie.

Oto link do wyników egzaminów teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy kategorii B, które przeprowadził koszaliński ośrodek w pierwszym półroczu 2013 roku.

Zobacz wyniki

Rankingi obejmują okres od 01.2013 do 06.2013. Rankingi bardzo dobre i miłe dla naszej Szkoły Nauki Jazdy (pierwsze miejsce wśród szkół powiatu koszalińskiego!!!) niemniej chyba niezbyt obiektywne. Prawie połowa wymienionych egzaminów odbyła się do 19-go stycznia 2013 czyli do czasu łatwych i zdawanych prawie na 100% egzaminów z teorii. Tak więc jest wiele szkół, które po „nowemu” klientów za bardzo nie mają a statystykę z 60-70 a nawet i więcej % zrobiły na starych egzaminach. Tak naprawdę obiektywne będą wyniki za drugie półrocze i na te czekamy z niecierpliwością. Z tych oczywiście się cieszymy!!!!

Zagłosuj na szkołę nauki jazdy B-eLka.

PLEBISCYT Jak głosować na szkołę  Zostało opublikowane zestawienie wyników egzaminów na prawo jazdy kat. B poszczególnych szkół z Koszalina i regionu. Wy drodzy Czytelnicy możecie wybrać tę najpopularniejszą szkołę.

Każda ze szkół zestawienia otrzymała numer porządkowy, by ułatwić Wam oddanie głosu, wysyłając SMS na nr 71466 o treści GK.SJ.xx (xx to numer porządkowy szkoły z listy). Na przykład wysyłając SMS o treści GK.SJ.31, oddamy głos na Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lech Żymierski, czyli Szkołę Nauki Jazdy B-eLka, bo taki numer w  zestawieniu ma ta szkoła.

Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. SMS-y można wysyłać do 21 sierpnia do północy. Przypominamy, SMS nie może zawierać polskich znaków. Prosimy stosować się do podanego wzoru SMS, bo te, które będą odbiegały od tego szablonu, nie będą brane pod uwagę. 

Zwycięzca plebiscytu otrzyma atrakcyjną nagrodę niespodziankę oraz dyplom i całostronicową redakcyjną publikację na łamach „Głosu Koszalińskiego”. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca mogą liczyć na półstronicowy artykuł i dyplomy.

Pomóż nam WYGRAĆ!!!

Author: admin

Dodaj komentarz