Nauka jazdy Koszalin [Wywiad]

Categories: Nauka jazdy

Nauka jazdy Koszalin.

Krótki wywiad z założycielem szkoły nauki jazdy B-elka, który udzieli 6 krótkich odpowiedzi na zadane mu pytania. Zapraszam do lektury.

1. Od kiedy istnieje szkoła?

Szkoła nauk jazdy B-eLka istnieje od 2012r. Działa głównie na terenie Koszalina i okolic. Decyzja o założeniu szkoły nauki jazdy została dokładnie przemyślana. Postawiłem przed samym sobą bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości nauczania jak i skuteczności. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku stworzyłem szkołę nauki jazdy działającej w Koszalinie, której głównym zadaniem i celem jest właściwe przygotowanie kursantów do bezpiecznego i sprawnego poruszania się po drogach.

Nauka jazdy Koszalin

2. Jak często odbywają się kursy?

Kursy na egzamin prawa jazdy średnio odbywają się raz w miesiącu.

3. Ile trwa kurs teoretyczny?

Czas trwania kursu teoretycznego to około 4 tygodnie, czyli od 8 do 9 spotkań. Na kursie teoretycznym, który odbywa się w doskonale wyposażonej sali, wykładowcy w sposób przystępny i daleki od „wkuwania regułek” wprowadzają w świat skrzyżowań, znaków, manewrów oraz pomocy przedmedycznej.

 Nauka jazdy Koszalin

4. W jakich godzinach odbywają się kursy i jazdy?

Dopasowujemy się do potrzeb kursantów jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o godziny jazdy, u nas każdy kursant traktowany jest indywidualnie. W miłej atmosferze bardzo szybko pozna technikę kierowania i opanuje ją do perfekcji. Jeżeli chodzi o wykłady to na ogół odbywają się w poniedziałki i środy od godziny 17 do 20, chyba że grupa dogada się inaczej.

5. Jak dojechać do miejsca wykładów?

Wykłady są w ścisłym centrum Koszalina – każdy autobus MZK w zasadzie  zatrzymuje się do 150 metrów od sali wykładowej. Busy z okolicznych miejscowości do 150m. PKP i PKS około 100m.

Nauka jazdy Koszalin

6. Ilu instruktorów jest w szkole?

W naszej szkole nauki jazdy uczy aktualnie 3 instruktorów, z czego jeden z uprawnieniami kat. A

Author: admin

Dodaj komentarz