Informacje o szkole jazdy B-eLka

Szkoła jazdy B-eLka KoszalinSzkoła jazdy B-eLka powstała w 2012 roku jako część firmy P.H.U. Lech Żymierski. Pomysł na ten rodzaj działalności dojrzewał w nas od ubiegłego roku. Decyzja została dokładnie przemyślana, a działania dokładnie zaplanowane na najbliższe 12 miesięcy. Postawiliśmy przed samymi sobą bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości nauczania jak i skuteczności naszego działania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku stworzyliśmy szkołę nauki jazdy działającej w Koszalinie, której głównym zadaniem i celem będzie właściwe przygotowanie kursantów do bezpiecznego i sprawnego poruszania się po drogach.

Przez ten czas staliśmy się wiodąca szkołą w regionie stale dbająca o swój rozwój. Cieszymy się największa popularnością wśród kursantów ubiegających się o prawo jazdy kat. B. Obecnie prowadzimy szkolenia na kategorie C, C+E, B, A, A1, A2, na które serdecznie zapraszamy.

Wiedzę teoretyczną przekazywana będzie w doskonale wyposażonej sali gdzie wykładowcy w sposób przystępny i daleki od „wkuwania regułek” wprowadzą Państwa w świat skrzyżowań, znaków, manewrów oraz pomocy przedmedycznej.

Umiejętności praktyczne zdobędą Państwo jeżdżąc samochodem identycznym z tymi, na których odbywają się egzaminy w koszalińskim ZORD – Peugeot 208 wyposażony w klimatyzację w celu podniesienia komfortu nauczania w upalne dni.  Dysponujemy identycznym z placem w ZORD (co do parametrów) placem manewrowym gdzie stawiać Państwo będą „pierwsze kroki” w sztuce prowadzenia pojazdu samochodowego. 

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować godzinę jazdy po placu manewrowym w koszalińskim ZORD (dodatkowa opłata 40zł/godzina bez względu na ilość szkolonych w tym czasie osób).

Informujemy, że jesteśmy członkami OGÓLNOPOLSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW. Więcej informacji na ten temat jak i samej OIGOSK znajdziesz TU